Ką daryti, kad geri dalykai nutiktų

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės: tie, kurie veikia; tie, kurie stebi veiksmą, ir tie, kurie nenutuokia, kas vyksta.

Murėjus Batleris

Psichiatrė Marian Rojas Estapé pristato neuromokslu pagrįstą sąmoningumo skatinimo vadovą „KĄ DARYTI, KAD GERI DALYKAI NUTIKTŲ“.

Šioje lengvai skaitomoje knygoje rasime įžvalgų ir naudingų patarimų, kurie padės suprasti savo smegenis, pažinti ir optimizuoti tam tikras jų sritis ir geriau valdyti emocijas. Skaitydami knygą suprasime, kaip veikia skirtingos smegenų dalys, kaip užsibrėžti sveikus tikslus ir uždavinius, stiprinti valią, ugdyti emocinį intelektą, pasitikėjimą savimi, kaip išvengti perdėtos savikritikos ir savigraužos.

Knygoje daug praktiškos informacijos apie emocijas ir jų įtaką sveikatai. Sužinosime, kokį  biocheminį atspindį organizme turi kiekviena emocija, kokiais būdais galime reaguoti į įvykius ir kaip nuo to priklausys mūsų jausena, kada pasikeičia kiekvienos organizmo ląstelės chemija, kodėl ligos neišvengiamai susijusios su emocijomis. Organizmas reaguoja į bet kokią emocijų raišką. Sužinosime, kodėl slopinama emocija tarsi užstringa kūne ir kenkia individui.

Sužinosime, kodėl šiuolaikinė gyvensena kaip niekad skatina organizmo uždegimus, kodėl žmogus greičiau pasensta, pasireiškia įvairūs skausmai, psichologiniai simptomai, atminties sutrikimai, elgesio pasikeitimai – noras atsiriboti, nėra ūpo eiti kur nors ir atsiverti kitiems.

Mintys tiesiogiai veikia kūną. Protas neskiria tiesos nuo įsivaizdavimo. Knygoje duodama daug praktinių patarimų, kaip nukreipti dėmesį ir suvaldyti neigiamų minčių srautą.

Knygoje daug rašoma apie tai, kaip veikia smegenis planavimas, svajojimas, žinojimas, ko nori. Pritraukiame tai, apie ką galvojame. Reikia iškelti tikslus, kad smegenys gaudytų „besimėtančias“ galimybes. Autorė atskleidžia būdus, kaip smegenys pradeda gaminti naujas nervines ląsteles.

Knygoje nagrinėjama ir minčių įtaka požiūriui, realybės suvokimui ir bendrai savijautai.

Informaciją parengė Daiva Širkaitė

Knygą skaitymui galite pasiskolinti Lietuvos medicinos bibliotekoje

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: