Knyga vaikams apie koronavirusą

Knyga vaikams apie koronavirusą / Elizabeth Jenner, Kate Wilson ir Nia Roberts ; [lengvai suprantamą tekstą parengė Jūratė Žeimantienė] ; [iš anglų kalbos išvertė Audronė Gendvilienė] ; iliustracijų autorius Axel Scheffler ; konsultantas Graham Medley. – [Vilnius] : Lietuvos aklųjų biblioteka, [2020]. – 27, [1] p. : iliustr.

Tai praktinis ir informatyvus šaltinis, padedantis paaiškinti pokyčius, kuriuos visi dabar patiriame. Knygelėje aiškiai ir paprastai pasakojama apie koronavirusą, jo poveikį žmonių sveikatai ir kasdieniniam šeimos gyvenimui.
Mažieji skaitytojai ras atsakymus į klausimus: ką reiškia naujas žodis ,,koronavirusas“, kas yra koronavirusas, kaip šiuo virusu užsikrečiama, kas nutinka užsikrėtus, kodėl bijoma užsikrėsti, kodėl dėl koronaviruso užsidarė daug lankomų vietų, ką reiškia visą laiką būti namuose, ar yra gydymas nuo koronaviruso.
Patraukliai iliustruota knygelė baigiama viltingai, kad šis keistas laikas baigsis.
Knygelė skirta vaikams, tačiau rekomenduojama ją turėti kiekvienų namų knygų lentynoje.

Knygą skaitymui galite pasiskolinti iš Lietuvos medicinos bibliotekos www.lmb.lt, o elektroninę jos versiją rasite Lietuvos aklųjų bibliotekos tinklalapyje wwww.labiblioteka.lt

Parengė Janina Valančiūtė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: